about

O nás

Janka, Miško a Siska - to sú zakladatelia občianskeho združenia Crazy Jump. Rope skippingu sa venujú už zopár rokov. Absolvovali rope skippingové kempy vo Františkových Lázňach v Čechách, kde ich trénovali svetové špičky akými sú napr. Jonathan Mahoto (FR), Stevens Fairn (FR), Frédéric Longchamps (FR), Judit Kovacs (HU), Rachael Dale (UK), Sebastian Deeg (DE), Willem Tack (BE), Rebeka Zsiga (HU), Sarlota Nardai (HU) a Adrienn Banhegyi (HU) pod vedením Jany Černej - Beránkovej (CZ). Taktiež sa zúčastnili workshopu v Maďarsku, ako aj medzinárodného workshopu v Grazi v Rakúsku, kde sa stretli mnohé tímy z celej Európy a Slovensko nezaostávalo. Úzko spolupracujú s najskúsenejšími českými tímami JUMP IT a Skipping Boys. Cieľom Crazy Jumpu je priniesť rope skipping na Slovensko, ukázať ľuďom, že existuje aj zábavna forma skákania cez švihadlo a motivovať ich tak k pohybu. Snom Crazy Jumpu je vytvoriť rope skippingové tímy, aktívne sa s nimi zúčastnovať domácich i zahraničných súťaží a reprezentovať Slovensko v tomto športe doma i v zahraničí. Organizujeme preto kurzy a tréningy pre deti, mládež i dospelých, rôzne vystúpenia a workshopy po celom Slovensku. Na našich tréninogch Vás naučíme ako správne narábať so švihadlom, základné i náročnejšie triky, ako skákať v double dutchi, v chinese wheelsoch a mnoho ďalšieho. Garantujeme Vám, že okrem zábavy sa poriadne aj zapotíte a odchádzať z tréningu budete s úsmevom.


janka

Janka Puhová

Trénerka a jumperka v Crazy Jump, ktorá má geniálnu pamäť na kroky a variácie a vie skombinovať aj neskombinovateľné. :) Kde sa nachádza ona, tam je zaručene dobrá nálada a atmosféra. Má na starosti okrem organizačných vecí a komunikácie aj tvorbu choreografií.

Záľuby: double dutch, speedsteps, tanec, wheels

Spoznávací znak: slnečné okuliare a úsmev

misko

Miško Naštický

Tréner a jeden z najtalentovanejších jumperov v našom tíme. Skáče všade, kde to je len možné (na tréningoch, doma, vonku, v škole, proste všade). K tréningom sa stavia zodpovedne a nikto nevie lepšie vysvetliť triky ako on. Bol reprezentovať ropeskipping v Saudskej Arábií a taktiež sa zúčastnil medzinárodnej súťaže 1st ERSO Show Contest, kde spolu s českým tímom obsadili krásne 6. miesto.

Záľuby: učenie nových trikov, double dutch, rôzne druhy športov a navrhovanie stavieb

Spoznávací znak: vždy dobrá nálada a výška - vyšší od neho sú už len basketbalisti :)

siska

Siska Žáková

Jumperka a trénerka, ktorá ma na starosti web stránku, propagáciu a komunikáciu.

Záľuby: učenie nových trikov, double dutch, lyže, korčule a Photoshop

Spoznávací znak: 3/4 tepláky a strapaté háro